TennisClub Born

Array

CompetitieTeams 2019

CompetitieTeamledenNaamspEspD
Groen2 (4E-2D)TeamcaptainElisa Botjes88
TCBorn 1Teamlid_2Fos Thomas99
Klasse: Afdeling: 51Teamlid_3Dianne Rooijmans88
Tel. captain: 0464854501Teamlid_4Job van Pol88
* * Teamlid_5Niels Savelkoul99
* * Teamlid_6Fabio Schmitz99
* * Teamlid_7Stan Salden99
Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag (4DE-2DD) TeamcaptainSenne Aarts88
TCBorn 1Teamlid_2Meike Bouts88
Klasse: 2 Afdeling: 37Teamlid_3Veerle Bouts77
Tel. captain: 0464854501Teamlid_4Nina Janssen88
* * Teamlid_5Rafke Keulers88
Heren Zondag (4HE-2HD) TeamcaptainJarn Aarts77
TCBorn 1Teamlid_2Thijs Caris77
Klasse: 7 Afdeling: 18Teamlid_3Bram Goffin78
Tel. captain: 0611602247Teamlid_4Thijs Reijnders78
* * Teamlid_5Victor Verscharen78
Heren 35+ Zaterdag (4HE-2HD) TeamcaptainRemco van den Heuvel64
TCBorn 1Teamlid_2Marc Gorissen66
Klasse: 1 Afdeling: 1Teamlid_3Eric Janssen45
Tel. captain: 06-20607187Teamlid_4Edwin Liebregts55
* * Teamlid_5Edwin Reijnders76
* * Teamlid_6Daniël Vermeulen76
Heren 35+ Zaterdag (4HE-2HD) TeamcaptainJoep van Pol77
TCBorn 2Teamlid_2René Schlachter88
Klasse: 3 Afdeling: 13Teamlid_3Ivo Claassen88
Tel. captain: 06-52455295Teamlid_4Patrick Cox77
* * Teamlid_5Harold Nijessen76
* * Teamlid_6Eric Janssen88
Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD) TeamcaptainRoy Raven87
TCBorn 1Teamlid_2Robin Smeets66
Klasse: 3 Afdeling: 58Teamlid_3Freddy Manders87
Tel. captain: 0641751322Teamlid_4Marjo Manders-Donners55
* * Teamlid_5Jacqueline Sharpe-Scheuermann85
* * Teamlid_6Susan Resing55
Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD) TeamcaptainJosette Drummen67
TCBorn 2Teamlid_2Marijke Resing87
Klasse: 3 Afdeling: 59Teamlid_3Marij Mars77
Tel. captain: 0613522837Teamlid_4Hilda Philippen87
* * Teamlid_5Ben Resing65
* * Teamlid_6Edgar Verscharen76
* * Teamlid_7Leon Philippen66
Dames 17+ Zaterdag (2DE-3DD) TeamcaptainManon Flos55
TCBorn 1Teamlid_2Mirjam Aarts-Flipsen65
Klasse: 1 Afdeling: 4Teamlid_3Cindy Claassen-Buckinx54
Tel. captain: 06-42363593Teamlid_4Rilana Deckers54
* * Teamlid_5Kyra Engels77
* * Teamlid_6Janneke Hermans66
Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD) TeamcaptainLeon Tummers67
TCBorn 1Teamlid_2Paul Strikers87
Klasse: 3 Afdeling: 30Teamlid_3Paul Beijer77
Tel. captain: 0654397554Teamlid_4Hans Aarts66
* * Teamlid_5Frank Schaap77
* * Teamlid_6Bob van der Veen87
Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD) TeamcaptainPaul Vaessens88
TCBorn 2Teamlid_2Guido Zeelen88
Klasse: 4 Afdeling: 25Teamlid_3Roger Kitzen88
Tel. captain: 0615353392Teamlid_4Michel van der Graaf88
* * Teamlid_5Leo van Rooijen88
* * Teamlid_6Carl Loefen88
* * Teamlid_7Marnix Rooijmans87
Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD) TeamcaptainJohn Muyres88
TCBorn 3Teamlid_2Johan Botjes87
Klasse: 4 Afdeling: 22Teamlid_3Jo Laven88
Tel. captain: 0638072099Teamlid_4Hub Lenssen88
* * Teamlid_5Francois Wolters88
* * Teamlid_6Jo Winkelmolen87
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) TeamcaptainAstrid Nellen86
TCBorn 1Teamlid_2Gita Geyens-Ottenheim85
Klasse: 2 Afdeling: 8Teamlid_3Chantalle Joordens85
Tel. captain: 06-13915154Teamlid_4Serge Geyens87
* * Teamlid_5Peter Nellen87
* * Teamlid_6Wouter Pluijms88
* * Teamlid_7Carlo van Lierop88
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) TeamcaptainPatrick Voets88
TCBorn 2Teamlid_2Hubert Hermans88
Klasse: 3 Afdeling: 22Teamlid_3Rob Severijnen88
Tel. captain: 06 51104602Teamlid_4Ingrid Kitzen87
* * Teamlid_5Rian Engelbert87
* * Teamlid_6Sylvia Schlangen87
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD) TeamcaptainMarisol Rooijmans88
TCBorn 1Teamlid_2Judith ten Broeke88
Klasse: 4 Afdeling: 37Teamlid_3Henny Winkelmolen-Eberhard88
Tel. captain: 06-28191366Teamlid_4Jolanda Hermans-Heutmekers88
* * Teamlid_5Antoinette Rutten88
* * Teamlid_6Raph Raumanns-Eijdems88
* * Teamlid_7Esther Neven99
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD) TeamcaptainRachelle Gorissen - van Haaften76
TCBorn 1Teamlid_2Patricia Cox86
Klasse: 2 Afdeling: 42Teamlid_3Jolanda Evers87
Tel. captain: 0614781881Teamlid_4Channa Verjans88
Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Middag (DD-HD-2GD) TeamcaptainJohn Smits77
TCBorn 1Teamlid_2Wil Salden87
Klasse: 2 Afdeling: 2Teamlid_3Ad Pistorius88
Tel. captain: 0464852326Teamlid_4Hennie Rozie87
* * Teamlid_5Marijke Kitzen-Deckers87
* * Teamlid_6Shirley Jans66
* * Teamlid_7Lisette Pistorius66
* * Teamlid_8Jennifer Schaap87
Dames dubbel Dinsdag Ochtend (4DD) TeamcaptainIrene van der Kooy-Erkelens87
TCBorn 1Teamlid_2Kitty de Bruyn88
Klasse: 3 Afdeling: 37Teamlid_3Annie Buckinx88
Tel. captain: 0622976569Teamlid_4Annie Smits-Houben88
* * Teamlid_5Janine Jennen87