TennisClub Born

Aangemelde Najaarscompetitie teams 2018

Het teamgemiddelde wordt als volgt berekend:

Teams die alleen dubbels spelen: Totaal Speelsterke dubbel X 2 / aantal teamleden

Alle andere teams: Totaal Speelsterkten Enkel + Dubbel / aantal teamleden

CompetitieTeamledenNaamspEspD
Gemengd dubbel 35+ (DD-HD-2GD) vrijdagavond TeamcaptainAstrid Nellen86
TCBorn Teamlid_2Gita Geyens-Ottenheim85
Klasse: Poule: Teamlid_3Chantalle Joordens85
Tel. captain: 06-13915154Teamlid_4Peter Nellen87
* * Teamlid_5Serge Geyens87
* * Teamlid_6Wouter Pluijms88
* * Teamlid_7Ralf Raumanns88
TeamGem: 13.14
Gemengd dubbel 50+ (DD-HD-2GD) vrijdagmiddag TeamcaptainJohn Smits77
TCBorn Teamlid_2Wil Salden87
Klasse: Poule: Teamlid_3Ad Pistorius88
Tel. captain: 0622471243Teamlid_4Hennie Rozie87
* * Teamlid_5Marijke Kitzen-Deckers87
* * Teamlid_6Shirley Jans66
* * Teamlid_7Lisette Pistorius66
TeamGem: 13.71
Meisjes 11 t/m 17 (4ME-2MD) zondag TeamcaptainRafke Keulers88
TCBorn Teamlid_2Nina Janssen88
Klasse: Poule: Teamlid_3Kiki Koppers88
Tel. captain: 0617029008Teamlid_4Meike Bouts88
* * Teamlid_5Veerle Bouts77
* * Teamlid_6Aniek Verscharen88
TeamGem: 15.66
Jongens 11 t/m 17 (4JE-2JD) zondag TeamcaptainThijs Reijnders78
TCBorn Teamlid_2Victor Verscharen78
Klasse: Poule: Teamlid_3Stan Nouwen88
Tel. captain: 0622917663Teamlid_4Twan Geraets88
TeamGem: 15.50
Dames dubbel 35+ (4DD) vrijdagavond TeamcaptainMarisol Rooijmans88
TCBorn Teamlid_2Judith ten Broeke88
Klasse: Poule: Teamlid_3Jolanda Hermans-Heutmekers88
Tel. captain: 0628191366Teamlid_4Raph Raumanns-Eijdems88
* * Teamlid_5Antoinette Rutten88
* * Teamlid_6Henny Winkelmolen-Eberhard88
TeamGem: 16.00
Dames dubbel 17+ (4DD) vrijdagavond TeamcaptainRachelle Gorissen - van Haaften76
TCBorn Teamlid_2Patricia Cox86
Klasse: Poule: Teamlid_3Jolanda Evers87
Tel. captain: 06-14781881Teamlid_4Kyra Engels77
* * Teamlid_5Channa Verjans88
* * Teamlid_6Janneke Hermans66
TeamGem: 13.33
Dames dubbel 17+ (4DD) zaterdag TeamcaptainManon Flos55
TCBorn Teamlid_2Hilda Philippen87
Klasse: Poule: Teamlid_3Heidi Smeets75
Tel. captain: 06-42363593Teamlid_4Susan Resing55
* * Teamlid_5Cindy Claassen-Buckinx54
* * Teamlid_6Manon Resing55
TeamGem: 10.33
Heren dubbel 35+ (4HD) vrijdagavond TeamcaptainPaul Vaessens88
TCBorn Teamlid_2Roger Kitzen88
Klasse: Poule: Teamlid_3Michel van der Graaf88
Tel. captain: 0615353392Teamlid_4Guido Zeelen88
* * Teamlid_5Leo van Rooijen88
TeamGem: 16.00
Heren dubbel 35+ (4HD) vrijdagavond TeamcaptainEric Janssen88
TCBorn Teamlid_2Harold Nijessen76
Klasse: Poule: Teamlid_3Ivo Claassen88
Tel. captain: 0650730382Teamlid_4Patrick Cox77
TeamGem: 14.50
Heren dubbel 17+ (4HD) zaterdag TeamcaptainLuc Meeks44
TCBorn Teamlid_2Jos Kuijper54
Klasse: Poule: Teamlid_3Edwin Liebregts55
Tel. captain: 0611369069Teamlid_4Robin Smeets66
TeamGem: 9.50