TennisClub Born

Aangemelde Voorjaarscompetitie teams 2019

Het teamgemiddelde wordt als volgt berekend:

Teams die alleen dubbels spelen: Totaal Speelsterke dubbel X 2 / aantal teamleden

Alle andere teams: Totaal Speelsterkten Enkel + Dubbel / aantal teamleden

CompetitieTeamledenNaamspEspD
Heren 35+ Zaterdag (4HE-2HD) TeamcaptainRemco van den Heuvel64
TCBorn Teamlid_2Marc Gorissen66
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Eric Janssen45
Tel. captain: 06-20607187Teamlid_4Edwin Liebregts55
* * Teamlid_5Edwin Reijnders76
* * Teamlid_6Daniël Vermeulen76
TeamGem: 11.16
Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD) TeamcaptainRoy Raven87
TCBorn Teamlid_2Robin Smeets66
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Freddy Manders87
Tel. captain: 0641751322Teamlid_4Marjo Manders-Donners55
* * Teamlid_5Jacqueline Sharpe-Scheuermann85
* * Teamlid_6Susan Resing55
TeamGem: 12.50
Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD) TeamcaptainLeon Tummers67
TCBorn Teamlid_2Paul Strikers87
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Paul Beijer77
Tel. captain: 0654397554Teamlid_4Hans Aarts66
* * Teamlid_5Frank Schaap77
* * Teamlid_6Bob van der Veen87
TeamGem: 13.83
Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD) TeamcaptainPaul Vaessens88
TCBorn Teamlid_2Guido Zeelen88
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Roger Kitzen88
Tel. captain: 0615353392Teamlid_4Michel van der Graaf88
* * Teamlid_5Leo van Rooijen88
* * Teamlid_6Carl Loefen88
* * Teamlid_7Marnix Rooijmans87
TeamGem: 15.85
Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD) TeamcaptainJohn Muyres88
TCBorn Teamlid_2Johan Botjes87
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Jo Laven88
Tel. captain: 0638072099Teamlid_4Hub Lenssen88
* * Teamlid_5Francois Wolters88
* * Teamlid_6Jo Winkelmolen87
TeamGem: 15.66
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) TeamcaptainAstrid Nellen86
TCBorn Teamlid_2Gita Geyens-Ottenheim85
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Chantalle Joordens85
Tel. captain: 06-13915154Teamlid_4Serge Geyens87
* * Teamlid_5Peter Nellen87
* * Teamlid_6Wouter Pluijms88
* * Teamlid_7Carlo van Lierop88
TeamGem: 13.14
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD) TeamcaptainRachelle Gorissen - van Haaften76
TCBorn Teamlid_2Patricia Cox86
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Jolanda Evers87
Tel. captain: 0614781881Teamlid_4Channa Verjans88
TeamGem: 13.50
Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Middag (DD-HD-2GD) TeamcaptainJohn Smits77
TCBorn Teamlid_2Wil Salden87
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Ad Pistorius88
Tel. captain: 0464852326Teamlid_4Hennie Rozie87
* * Teamlid_5Marijke Kitzen-Deckers87
* * Teamlid_6Shirley Jans66
* * Teamlid_7Lisette Pistorius66
* * Teamlid_8Jennifer Schaap87
TeamGem: 13.75
Dames dubbel Dinsdag Ochtend (4DD) TeamcaptainIrene van der Kooy-Erkelens87
TCBorn Teamlid_2Kitty de Bruyn88
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Annie Buckinx88
Tel. captain: 0622976569Teamlid_4Annie Smits-Houben88
* * Teamlid_5Janine Jennen87
TeamGem: 15.20