TennisClub Born

Aangemelde Voorjaarscompetitie teams 2018

Het teamgemiddelde wordt als volgt berekend:

Teams die alleen dubbels spelen: Totaal Speelsterke dubbel X 2 / aantal teamleden

Alle andere teams: Totaal Speelsterkten Enkel + Dubbel / aantal teamleden

CompetitieTeamledenNaamspEspD
Heren zaterdag 35+ (4xHE-2xHD)TeamcaptainRemco van den Heuvel64
TCBorn Teamlid_2Edwin Liebregts55
Klasse: Poule: Teamlid_3Eric Janssen45
Tel. captain: 06-20607187Teamlid_4Leon Philippen66
* * Teamlid_5Edwin Reijnders76
* * Teamlid_6Daniël Vermeulen76
* * Teamlid_7Marc Gorissen66
TeamGem: 11.28
Heren zaterdag 35+ (4xHE-2xHD)TeamcaptainHarold Nijessen76
TCBorn Teamlid_2René Schlachter88
Klasse: Poule: Teamlid_3Ivo Claassen88
Tel. captain: 06-54363490Teamlid_4Eric Janssen88
* * Teamlid_5Patrick Cox77
* * Teamlid_6Joep van Pol77
* * Teamlid_7Guido Zeelen88
TeamGem: 15.00
Gemengd zaterdag 35+ (DE-HE-GD-DD-HD)TeamcaptainJosette Drummen67
TCBorn Teamlid_2Marijke Resing87
Klasse: Poule: Teamlid_3Marij Mars77
Tel. captain: 06-13522837Teamlid_4Ben Resing55
* * Teamlid_5Ian Sharpe66
* * Teamlid_6Edgar Verscharen76
TeamGem: 12.83
Gemengd zaterdag  17+ (DE-HE-GD-DD-HD)TeamcaptainFreddy Manders87
TCBorn Teamlid_2Roy Raven87
Klasse: Poule: Teamlid_3Robin Smeets66
Tel. captain: 06-12360384Teamlid_4Susan Resing55
* * Teamlid_5Jacqueline Sharpe-Scheuermann85
* * Teamlid_6Marjo Manders-Donners55
TeamGem: 12.50
Dames zaterdag 17+ (2xDE 3xDD)TeamcaptainManon Flos55
TCBorn Teamlid_2Mirjam Aarts-Flipsen65
Klasse: Poule: Teamlid_3Cindy Claassen-Buckinx54
Tel. captain: 06-42363593Teamlid_4Rilana Deckers54
* * Teamlid_5Kyra Engels77
* * Teamlid_6Janneke Hermans66
TeamGem: 10.83
Dames Dubbel vrijdagavond 17+TeamcaptainRachelle Gorissen - van Haaften76
TCBorn Teamlid_2Patricia Cox86
Klasse: Poule: Teamlid_3Jolanda Evers87
Tel. captain: 06-14781881Teamlid_4Yvon Lacroix88
TeamGem: 13.50
Heren Dubbel vrijdagavond 35+ (4xHD)TeamcaptainJohn Muyres88
TCBorn Teamlid_2Jo Winkelmolen87
Klasse: Poule: Teamlid_3Hub Lenssen88
Tel. captain: 06-38072099Teamlid_4Johan Botjes87
* * Teamlid_5François Wolters88
* * Teamlid_6Jo Laven88
TeamGem: 15.33
Heren Dubbel vrijdagavond 35+ (4xHD)TeamcaptainJohn Jacobs66
TCBorn Teamlid_2Paul Beijer77
Klasse: Poule: Teamlid_3Leon Tummers67
Tel. captain: 06-10941740Teamlid_4Bob van der Veen87
* * Teamlid_5Paul Strikers87
TeamGem: 13.60
Gemengd Dubbel vrijdagavond 35+ (DD-HD-2xGD)TeamcaptainPatrick Voets88
TCBorn Teamlid_2Rob Severijnen88
Klasse: Poule: Teamlid_3Hubert Hermans88
Tel. captain: 06-51104602Teamlid_4Sylvia Schlangen87
* * Teamlid_5Rian Engelbert87
* * Teamlid_6Ingrid Kitzen87
TeamGem: 15.00
Gemengd Dubbel vrijdagavond 35+ (DD-HD-2xGD)TeamcaptainAstrid Nellen86
TCBorn Teamlid_2Peter Nellen87
Klasse: Poule: Teamlid_3Gita Geyens-Ottenheim85
Tel. captain: 06-13915154Teamlid_4Serge Geyens87
* * Teamlid_5Chantalle Joordens85
* * Teamlid_6Wouter Pluijms88
TeamGem: 12.66
Gemengd Dubbel vrijdagavond 35+ (DD-HD-2xGD)TeamcaptainMarliene Bos88
TCBorn Teamlid_2Marian de Visser87
Klasse: Poule: Teamlid_3Paul Vaessens88
Tel. captain: 06-18462982Teamlid_4Michel van der Graaf88
* * Teamlid_5Leo van Rooijen88
TeamGem: 15.60
Gemengd Dubbel vrijdagmiddag 50+ (DD-HD-2xGD)TeamcaptainJohn Smits77
TCBorn Teamlid_2Wil Salden87
Klasse: Poule: Teamlid_3Ad Pistorius88
Tel. captain: 046-4852326Teamlid_4Hennie Rozie87
* * Teamlid_5Marijke Kitzen-Deckers87
* * Teamlid_6Shirley Jans66
* * Teamlid_7Lisette Pistorius66
TeamGem: 13.71
Dames Dubbel dinsdagmorgen 35+ (4xDD)TeamcaptainIrene van der Kooy-Erkelens87
TCBorn Teamlid_2Kitty de Bruyn88
Klasse: Poule: Teamlid_3Janine Jennen87
Tel. captain: 06-22976569Teamlid_4Annie Smits-Houben88
* * Teamlid_5Annie Buckinx88
* * Teamlid_6Neeltje Eijgelshoven88
TeamGem: 15.33