Tennis Club Born

Overzicht geplande speeltijden/trainingen/aktiviteiten

Nieuwe speeltijd invoeren Geplande speeltijd verwijderen

Voordat u de speeltijd invoert controleer eerst of er al iemand op de betreffende baan heeft ingepland een half uur voor of na uw gewenste speeltijd.

Inloggen voor het plannen van een wedstrijd is niet nodig.

Er is geen verlichting op zaterdag-, zondagavond en feestdagen.

Het licht wordt uiterlijk 21.45h uitgeschakeld.

Speeldatum Spelers 1 Spelers 2 Baan Begin Einde
15-06-2021 Jos/Caroline Hedwig/Bob 1 20.00 21:00
15-06-2021 Martine Machon Marja Canisius 2 19.00 20:00
15-06-2021 Marc Gorissen/ Edwin Reijnders Daniel Vermeulen/ Robin Smeets 2 20.00 21:00
15-06-2021 Remco van den Heuvel Eric Janssen 3 20.00 21:00
15-06-2021 Rian Engelbert/ Peter Vilters Sylvia Schlangen/ Ingrid Kitzen 4 19.30 20:30
15-06-2021 Stan Tummers Daan hallmans 4 20.30 21:30
15-06-2021 Ralf Aarts/Brandon van Prehn Roy Aarts 5 19.30 20:30
15-06-2021 Maud Coumans Jill & Dennis 5 20.30 21:30
15-06-2021 Training Willem 6 17.30 21.30
15-06-2021 Training Willem 7 17.30 21.30
15-06-2021 Meike Bouts Veerle Bouts 7 19.30 20:30
16-06-2021 Sjaak Jacobs Lei Hendrix 1 19.00 20:00
16-06-2021 Robin & Roy Luc & Sander 1 20.00 21:00
16-06-2021 Rick Oberndorff Fenne Vencken 2 19.30 20:30
16-06-2021 Roger Kitzen Lemmens, Paul 2 20.30 21:30
16-06-2021 Marcel Penners Leon Tummers 3 19.00 20:00
16-06-2021 Paul Beijer Paul Strikers 3 20.00 21:00
16-06-2021 Training Rianne 4 15.30 20.30
16-06-2021 Training Rianne 5 15.30 20.30
16-06-2021 Astrid Nellen en Peter Nellen Chantalle Joordens en Carlo van Lierop 6 19.00 20:00
16-06-2021 AD PISTORIUS en Hennie Rozie Jos Habets en Johan Botjes 6 20.00 21:00
16-06-2021 John Muyres en Math Meeks Marnix Rooijmans en Ben van der Tier 7 20.00 21:00
17-06-2021 Nina Wagemans Rick Rutten 4 20.00 21:00
17-06-2021 Manon Bouts & Caroline Grispen Desiree Notten & Yvonne Loeffen 7 19.30 20:30
19-06-2021 Janyk Faworek Kevin Leers (intro) 1 10.00 11:00
19-06-2021 Training Rianne 4 09.30 10.30
19-06-2021 Training Rianne 5 09.30 10.30
20-06-2021 Jolanda Evers/Eric Janssen Rachelle van Haaften/Marc Gorissen 1 10.30 11:30
20-06-2021 Competitie Jeugdcommissie 2 09.30 11.30
20-06-2021 Competitie Jeugdcommissie 2 11.30 13.00
20-06-2021 Competitie Jeugdcommissie 3 09.30 11.30
20-06-2021 Competitie Jeugdcommissie 3 11.30 13.00
20-06-2021 Competitie Jeugdcommissie 4 09.30 11.30
20-06-2021 Competitie Jeugdcommissie 5 09.30 11.30
21-06-2021 Training Willem 2 17.30 21.30
21-06-2021 Training Willem 3 18.30 21.30
21-06-2021 Hedwige Engels/Sabrina Wijnands Marja Canisius/Lisette Reijnders 4 20.00 21:00
21-06-2021 Training Ilse 6 18.30 20.30
21-06-2021 Training Ilse Training Ilse 6 20.30 21:30
21-06-2021 Yvonne Loefen Esther Neven Phylianne Scholten Henny Winkelmolen 7 19.30 20:30
21-06-2021 Nina Wagemans Rick Rutten 7 20.00 21:00
22-06-2021 Training Willem 6 17.30 21.30
22-06-2021 Training Willem 7 17.30 21.30
23-06-2021 Training Rianne 4 15.30 20.30
23-06-2021 Training Rianne 5 15.30 20.30
24-06-2021 Irene van der Kooy, Janine Jennen Annie Buckinx 5 19.30 20:30
26-06-2021 Training Rianne 4 09.30 10.30
26-06-2021 Training Rianne 5 09.30 10.30
27-06-2021 Competitie Jeugdcommissie 2 09.30 13.00
27-06-2021 Competitie Jeugdcommissie 3 09.30 13.00
27-06-2021 Competitie Jeugdcommissie 4 09.30 13.00
27-06-2021 Competitie Jeugdcommissie 5 09.30 13.00
27-06-2021 Competitie Jeugdcommissie 6 09.30 13.00
27-06-2021 Competitie Jeugdcommissie 7 09.30 13.00
28-06-2021 Training Willem 2 17.30 21.30
28-06-2021 Training Willem 3 18.30 21.30
28-06-2021 Training Ilse 6 18.30 20.30
28-06-2021 Training Ilse Training Ilse 6 20.30 21:30
29-06-2021 Training Willem 6 17.30 21.30
29-06-2021 Training Willem 7 17.30 21.30
30-06-2021 Training Rianne 4 15.30 20.30
30-06-2021 Training Rianne 5 15.30 20.30
03-07-2021 Training Rianne 4 09.30 10.30
03-07-2021 Training Rianne 5 09.30 10.30
04-07-2021 Competitie Jeugdcommissie 2 09.30 13.00
04-07-2021 Competitie Jeugdcommissie 3 09.30 13.00
04-07-2021 Competitie Jeugdcommissie 4 09.30 13.00
04-07-2021 Competitie Jeugdcommissie 5 09.30 13.00
04-07-2021 Competitie Jeugdcommissie 6 09.30 13.00
04-07-2021 Competitie Jeugdcommissie 7 09.30 13.00
05-07-2021 Training Willem 2 17.30 21.30
05-07-2021 Training Willem 3 18.30 21.30
05-07-2021 Training Ilse 6 18.30 20.30
06-07-2021 Training Willem 6 17.30 21.30
06-07-2021 Training Willem 7 17.30 21.30
07-07-2021 Training Rianne 4 15.30 20.30
07-07-2021 Training Rianne 5 15.30 20.30
10-07-2021 Training Rianne 4 09.30 10.30
10-07-2021 Training Rianne 5 09.30 10.30
11-07-2021 Competitie Jeugdcommissie 2 09.00 13.00
11-07-2021 Competitie Jeugdcommissie 3 09.00 13.00
11-07-2021 Competitie Jeugdcommissie 4 09.00 13.00
11-07-2021 Competitie Jeugdcommissie 5 09.00 13.00
11-07-2021 Competitie Jeugdcommissie 6 09.00 13.00
11-07-2021 Competitie Jeugdcommissie 7 09.00 13.00
12-07-2021 Training Willem 2 17.30 21.30
12-07-2021 Training Willem 3 18.30 21.30
12-07-2021 Training Ilse 6 18.30 20.30
13-07-2021 Training Willem 6 17.30 21.30
13-07-2021 Training Willem 7 17.30 21.30
14-07-2021 Training Rianne 4 15.30 20.30
14-07-2021 Training Rianne 5 15.30 20.30
17-07-2021 Training Rianne 4 09.30 10.30
17-07-2021 Training Rianne 5 09.30 10.30
19-07-2021 Training Willem 2 17.30 21.30
19-07-2021 Training Willem 3 18.30 21.30
19-07-2021 Training Ilse 6 18.30 20.30
20-07-2021 Training Willem 6 17.30 21.30
20-07-2021 Training Willem 7 17.30 21.30
21-07-2021 Training Rianne 4 15.30 20.30
21-07-2021 Training Rianne 5 15.30 20.30
24-07-2021 Training Rianne 4 09.30 10.30
24-07-2021 Training Rianne 5 09.30 10.30