Tennis Club Born

Aangemelde Najaarcompetitie teams 2020

CompetitieTeamledenNaamspEspD
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond (4DD) TeamcaptainRachelle Gorissen - van Haaften86
TCBorn Teamlid_2Patricia Cox86
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Jolanda Evers86
Tel. Captain: 06-14781881Teamlid_4Channa Verjans87
* * Teamlid_5Chantal Houben88
Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond (DD-HD-2GD) TeamcaptainAstrid Nellen85
TCBorn Teamlid_2Peter Nellen87
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Gita Geyens-Ottenheim86
Tel. Captain: 0613915154Teamlid_4Wouter Pluijms87
* * Teamlid_5Chantalle Joordens86
* * Teamlid_6Carlo van Lierop86
Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond (4HD) TeamcaptainPaul Vaessens88
TCBorn Teamlid_2Michel van der Graaf88
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Roger Kitzen88
Tel. Captain: 0615353392Teamlid_4Leo van Rooijen88
* * Teamlid_5Marnix Rooijmans87
* * Teamlid_6Guido Zeelen88
* * Teamlid_7Carl Loefen88
Gemengd dubbel 50+ Vrijdag Middag (DD-HD-2GD) TeamcaptainJohn Smits87
TCBorn Teamlid_2Ad Pistorius88
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Lisette Pistorius66
Tel. Captain: 0464852326Teamlid_4Marijke Kitzen-Deckers88
* * Teamlid_5Jennifer Schaap86
* * Teamlid_6Hennie Rozie87
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond (4DD) TeamcaptainMarisol Rooijmans88
TCBorn Teamlid_2Jolanda Hermans-Heutmekers88
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Antoinette Rutten88
Tel. Captain: 0628191366Teamlid_4Raph Raumanns-Eijdems88
* * Teamlid_5Henny Winkelmolen-Eberhard88
* * Teamlid_6Judith ten Broeke88
* * Teamlid_7Esther Neven88
Gemengd 17+ Zaterdag (DE-HE-GD-DD-HD) TeamcaptainSusan Resing66
TCBorn Teamlid_2Janyk Faworek44
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Richard van den Boorn54
Tel. Captain: 0613306334Teamlid_4Manon Resing55
* * Teamlid_5Jos Kuijper45
* * Teamlid_6Jacqueline Sharpe-Scheuermann85
Heren 35+ Zaterdag (4HE-2HD) TeamcaptainRemco van den Heuvel65
TCBorn Teamlid_2Eric Janssen45
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Edwin Liebregts55
Tel. Captain: 06-20607187Teamlid_4Marc Gorissen66
* * Teamlid_5Edwin Reijnders77
* * Teamlid_6Daniël Vermeulen76
Dames 17+ Zaterdag (2DE-3DD) TeamcaptainManon Flos65
TCBorn Teamlid_2Mirjam Aarts-Flipsen65
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Kyra Engels65
Tel. Captain: 06-42363593Teamlid_4Janneke Hermans65
* * Teamlid_5Cindy Claassen-Buckinx55
* * Teamlid_6Rilana Deckers55
Heren 35+ Zaterdag (4HE-2HD) TeamcaptainJoep van Pol77
TCBorn Teamlid_2René Schlachter88
Klasse: Afdeling: Teamlid_3Patrick Cox88
Tel. Captain: 06-52455295Teamlid_4Harold Nijessen77
* * Teamlid_5Ivo Claassen88
* * Teamlid_6Eric Janssen88